Quinton Totum Sport (Mořská minerální plazma) 10x20ml

 • 1 z 2

 • Momentálně nedostupné
620 Kč
Kategorie: Vitamíny a minerály
Položka byla vyprodána...
 
 • Popis
 • Podobné produkty
 

Quinton Totum Sport se získává z mořské vody čerpané 10 metrů nad dnem a 30 metrů od povrchu (zóna slunečního průniku). Práce na Université Iternationale de la Mer (Universita v Nice) prokázaly význam těchto míst, kde se tato mořská voda čerpá, a to jak v oblasti bezpečnosti, tak v originalitě pro produktovou čistotu. Jedná se o jediný 100% přírodní přípravek s okamžitou vstřebatelností, který obsahuje všechny prvky z Mendělejevovy periodické tabulky. 78 z nich bylo zjištěno pomocí nejsofistikovanějších moderních technik. Tím, že se mimořádně podobají těm v lidském těle, je těchto 78 minerálů a stopových prvků dostupných v mořské vodě v identických poměrech tak, jak je lze najít v našem vnitřním prostředí. Díky své bio-dostupnosti mohou být našimi buňkami dokonale vstřebány, aniž by byly napadány receptory naší buněčné stěny, což představuje běžný problém sportovních výživ.

Totum Sport je vhodný pro všechny sportovce a fyzicky pracující.

Složení: Přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona (Bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní - 26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000)

Balení: 10x20 ml

 

Totum Sport:

 • zkracuje dobu zotavení a zlepšuje regeneraci
 • zajišťuje optimální hydrataci
 • zabraňuje křečím a svalovým zraněním
 • nastoluje rychle prostředí k bezchybné komunikaci jednotlivých buněk lidského těla
 • přispívá výrazně k obnově ion-katalických funkcí
 • výrazně zvyšuje imunitu lidského těla
 • aktivuje a reguluje správný metabolismus
 • remineralizuje a revitalizuje organismus
 • obsahuje pouze čistě přírodní a tělem využitelné minerály nezbytné pro správnou funkci celého těla a pro vysoké sportovní výkony
 • slouží k rychlému ústupu příznaku mnoha nemocí a k doplnění všech minerálů do lidského těla

Totum Sport je jediným produktem na trhu, který obsahuje 78 elektrolytů potřebných pro optimální hydrataci.
Při sportu díky fyzické zátěži a pocení ztrácíme minerály, což v praxi znamená, že se rychleji unavíme a stáváme se více náchylní ke zraněním. Bez správné hydratace naše svaly nefungují tak, jak mají. Proto je Totum Sport navržen tak, aby dodal a obnovil nezbytné minerály k zajištění optimálního zotavení atletů.

Studie prokázaly, že hladiny sodíku, bikarbonátu a glukózy se mění k lepšímu, je-li Totum Sport použit před nebo během fyzické aktivity. Zvýšená hladina sodíku napomáhá v prevenci vnitrobuněčné dehydratace, naopak zásoby glukózy jsou snadno dostupné, což nahrává lepší regeneraci. A navíc zvýšení bikarbonátu může způsobit vyrovnání krevního tlaku, což napomáhá v prevenci svalových zranění a křečí.

quinton-info

 

Co jsou elektrolyty a k čemu jsou dobré?

Elektrolyty jsou minerální látky v těle, které mají elektrický náboj. Nacházejí se v krvi, v moči a v tělních tekutinách. Udržování rovnováhy elektrolytů je nezbytné pro optimální fungování metabolismu. Některé energetické nápoje obsahují až čtyři nebo pět elektrolytů. Nicméně Totum Sport je jediným produktem, který může dodávat všechny přírodní prvky Mendělejevovy periodické tabulky (to znamená 78 minerálních látek), které jsou 100% snadno vstřebatelné, což znamená, že Totum Sport tělo hydratuje mnohem více než jiné potravinové doplňky na trhu.

quinton-per-tabulka

Podobné produkty

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.